BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

TIRPORT, yepyeni bir vizyon ve yenilikçi teknolojilerle lojistik sektörünün geleceğini şekillendirmeyi planlayan dijital bir çözüm platformudur.
TIRPORT, Yük Veren ile Taşıyanları internet ve mobil tabanlı uygulamalar üzerinde bir araya getirerek, gerçek zamanlı ve konum esaslı sunacağı hizmetlerle sektör ihtiyacının en uygun koşullarda karşılanmasını sağlayacaktır.
TIRPORT sahip olduğu mobil tabanlı teknolojilerle Yük Veren ve Yük Taşıyanları karşılıklı beklentileri doğrultusunda bir araya getiren dinamik bir çözüm platformudur.
TIRPORT dijital platformu, 3 yıl süren bir saha ve laboratuvar çalışması ürünü olarak, geçmişte birçok başarılı projelere hayat vermiş deneyimli ve dinamik bir kadro tarafından, tüm pazar dinamikleri göz önüne alınarak, lojistik sektöründe en kaliteli ve güvenilir hizmetin temini amacıyla hayata geçirilmektedir.
HEDEFİMİZ, lojistik sektörüne getireceğimiz yenilikçi yaklaşımlarla, yalnızca Türkiye’de değil Dünya genelinde adından söz edilen bir platform haline gelmektir. Lojistiğin tüm aktörlerinin ve sektörün diğer oyuncularının her zaman arkasındaki destek( Backup) olabilmektir.
Katkılarınızı, katılımınızı ve desteğinizi bekliyoruz.

Saygılarımızla
TIRPORT Ailesi

GRN LogoGRN Lojistik Teknolojileri A.Ş’nin bir markasıdır.
Çağrı Merkezi: 0 850 847 76 78
ABPLUS Logo